• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka a seks, kiedy?

Tomo22

New member
Hej na pewno mam stulejke :( dopiero teraz chce iść na zabieg, bo poznałem super dziewczyne i chce z nią sex uprawiać :)
Mam wizyte dopiero 13 września u urologa :/ W jakim czasie po zabiegu dziewczyna moze zrobić orala, zrobić żeby nie uszkodzić penisa... ?
Bardzo Proszę o wypowiedzi forumowiczów, po jakim czasie zaczeli współżyć.
 

serot44

New member
Bezpośrednio po zabiegu nawet Ty nie będziesz chciał dotykać swojego przyrodzenia, a co dopiero Twoja dziewczyna ;)

Różne wersje słyszałem: jedni mówią, że zakaz współżycia obowiązuje przez miesiąc, inni, że przez 6 tygodni. Najlepiej będzie, jeśli się spytasz urologa.
I nie bądź niecierpliwy, potraktuj to w ten sposób: seks będzie tym przyjemniejszy, im dłużej będziesz go odkładać ;)
 

marko

New member
Choć niektórzy tutaj twierdzą, że byli w pełni sprawni już po 14 dniach w co nie bardzo mi się chce wierzyć a na moje pytanie "jakim cudem?" odpowiedzi nie uzyskałem. Natury nie oszukasz ;)
 

Tomo22

New member
Byłem u dwóch urologów i powiedzieli że nie widzą jakiegoś dużego problemu hmmmm ale ja trochę widzę...
skóra schodzi z napletka w wzwodzie ale tylko za główke i dalej jest ciężko, robi się taka obręcz jakby napletek był za wąski....
przy pełnym wzwodzie dalej skóry nie da się ściągnąć, co o tym myślicie? Dostałem jakąś maść sterydową Triderm ze sterydem :eek: i podobno ona rozciąga, ale narazie żadnych efektów nie widać

http://imageshack.us/g/842/pen1.jpg/
 
Tomo22 napisał:
Byłem u dwóch urologów i powiedzieli że nie widzą jakiegoś dużego problemu hmmmm ale ja trochę widzę...
Nie jestem lekarzem, więc nie chcę się mądrzyć. Jak na moje oko to Ty jesteś tak na granicy stulejki częściowej i zdrowia ale bardziej w kierunku zdrowia.
Czy czujesz jakieś dolegliwości bólowe podczas odciągania napletka?
Uprawiałeś już seks? Jeśli tak to czy wtedy nic Cię nie bolało?
Poużywaj trochę tej maści i zobacz jak będzie. Skoro lekarze są tacy niechętni to możesz mieć problemy z darmową operacją. Zastanów się nad tym na ile przeszkadza Ci ta drobna niedoskonałość napletka. Pamiętaj, że po zabiegu będziesz musiał trochę poczekać na efekty no i ogólnie pierwszy tydzień będzie nieprzyjemny. Jeżeli nie odczuwasz bólu, nie masz problemów z seksem to zastanów się czy warto :) Jeśli natomiast jest na odwrót to chyba warto poddać się zabiegowi.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
B Stulejka częściowa - seks Stulejka 2
T Stulejka całkowita a seks w prezerwatywie Stulejka 2
V usunieta stulejka a seks Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry