• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka i coś o czym nie wiem Pomocy !

Scorpio

New member
Witam.Jestem tu nowy i mam stulejka całkowitą (nie mogę ściągnąć napletka ani w stanie spoczynku ani we wzwodzie ) skąd wiem ? z tego forum oczywiście, ale mam coś jeszcze (nie wiem może to normalne przy stulejce całkowitej) na ujściu cewki moczowej mam takie jakby lekkie opuchnięcie do okoła i jak tego dotknę przez przypadek to mam takie nie miłe uczucie (jakby ból) nie wiem jak to opisać i raczej też mam za długie może raczej zrośnięte z żoładzią wędzidełko jakieś 0,5 cm od ujścia cewki moczowej.Więc teraz moje pytanie czy ktoś z was przy stulejce całkowitej miał coś takiego czy to może jakiś stan zapalny czy coś innego ? (od kąd sięgam pamięcią to tak mam).Prosze o pomoc
 

scream

New member
Przy dotykaniu odczuwasz ból spowodowany nadwrażliwością (najprawdopodobniej), co do drugiej sprawy, ja miałem identycznie - za krótkie wędzidełko (u mnie to było ok. 3mm od ujścia cewki). Idź do urologa i umów się na zabieg. ;)
 

Scorpio

New member
Właśnie z tym jest problem bo urologa w mieście mam ale zabiegu to mi raczej w nim nie zrobią bo jest poprostu za małe jak na takie hmm... operacje najbliżej mam chyba do Opola ale niestety nie mam kasy na zabieg prywatny a z NFZ to teraz nie wiadomo jak jest :D A mógłbyś napisać coś więcej o tym jak przebiegł zabieg i czy też miałeś całkowitą i czy mocno bolało (jak jesteś po zabiegu ) ? I co by w tym wypadku było najlepsze (jaki zabieg) ? bo wiem że plastyka może nie pomóc
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry