Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Po zabiegu obrzezania

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    maj 2013
    Posty
    2
    Oznaczenia postów

    Po zabiegu obrzezania

    Witam.
    Jestem po zabiegu usunięcia stulejki całkowitej - obrzezanie.
    Zabieg był wykonany 16 maja.

    Obecnie wygląda to tak :
    http://i.imgur.com/Ja0ar9B.jpg
    http://i.imgur.com/mx3quSW.jpg
    http://i.imgur.com/ozP6Dpl.jpg
    http://i.imgur.com/wLEfKxe.jpg
    http://i.imgur.com/JnnRO3I.jpg
    http://i.imgur.com/53njGDq.jpg
    http://i.imgur.com/9mFCzT2.jpg

    Jak to waszym zdaniem wygląda?? czy powinienem się czymś martwić??

    Jak odwinąłem lekko skórkę to zobaczyłem że pomiędzy nią a spodem żołędzia jest jakaś jakby "maź" czy coś. Zaparzyłem więc rumianek i delikatnie wyczyściłem. Tak poza tym to regularnie stosuję Oscenisept ( czy jakoś tak się nazywa ). Opatrunki zmieniam codziennie.
    I co to jest to żółte "coś" na żołędziu??

    Co do samych zdjęć... pierwsze cztery zrobione z lampą błyskową, pozostałe trzy bez - stąd pewne różnice w kolorach.

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    lis 2012
    Posty
    288
    Oznaczenia postów

    Re: Po zabiegu obrzezania

    Ogólnie wygląda dobrze, jak na 4 dni po.
    To żółte, trzeba umyć. Bardzo ciężko to schodzi ale jaki trzeba zamocz patyczki do uszu i tym delikatnie. Ale z tym zaczękaj az trochę sie zagoi

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    maj 2013
    Posty
    2
    Oznaczenia postów

    Re: Po zabiegu obrzezania

    Mówisz o tym co znajduje się w rowku żołędnym?? czy o tym na żołędziu??

    Bo to co jest na żołędziu jakby się trochę powiększyło, wygląda to tak jakby pod cienką warstwą skóry było coś żółtego.
    http://i.imgur.com/LUTEZ6y.jpg
    http://i.imgur.com/ZwLLYpc.jpg

    co to jest i co z tym robić??

    Jeśli chodzi o inne żółte plamy to jest to efekt zastosowania rivanolu.

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    lis 2012
    Posty
    288
    Oznaczenia postów

    Re: Po zabiegu obrzezania

    Mówię o tym w rowku.

    A to jest przez rivanol. Odstaw go bo tylko sobie biedy narobisz. Mi zaczęło sie goic dopiero jak go odstawilem. I tez mialem podobnie.
    Zamiast tego używaj octaniseptu czy jak mu tam.

Podobne wątki

  1. dwa dni po zabiegu obrzezania :)
    Przez patryk_kedziorski w dziale Po zabiegu
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-05-13, 14:28
  2. Siniaki po zabiegu obrzezania
    Przez nourycy w dziale Po zabiegu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-11-11, 21:10
  3. 23 dni po zabiegu obrzezania całkowitego
    Przez J23 w dziale Po zabiegu
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-11-11, 20:39
  4. 2 tyg po zabiegu obrzezania
    Przez Banas921 w dziale Po zabiegu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-04-11, 23:08
  5. Po zabiegu obrzezania
    Przez szyma2 w dziale Po zabiegu
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 20-12-10, 19:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35