Witam,
trzy dni temu przeszedłem zabieg obrzezania całkowitego prywatnie w Warszawie - cena, to 1300zł. Powód - lekka stulejka. Poprosiłem Pana Dr o obrzezanie typu High&Tight (z usunięciem wędzidełka). Pan Dr powiedział, że nie ma problemu. Po zabiegu, podczas prezentowania wyniku zabiegu poinformował mnie, że w stanie spoczynku skórka może/będzie minimalnie nachodzić na żołądź, gdyż jeśli usunąłby więcej skóry, mogłoby się okazać, że w stanie wzwodu będzie jej po prostu za mało.
Tu pojawia się moje pytanie - czy jest to obrzezanie typu High&Tight? W internecie można spotkać wiele zdjęć penisów obrzezanych H&T, które w stanie spoczynku posiadają rozciągniętą, niepomarszczoną skórę podczas spoczynku (aż czasami dziwię się, skąd bierze się skóra w trakcie zwodu - aż takie rozciągnięcie?).
Wydaje mi się, że jeśli skóra chociażby minimalnie zachodzi na żołądź w stanie spoczynku, musiało jej zostać na tyle dużo, że nie będzie ona napięta w stanie wzwodu (co charakteryzuje obrzezanie typu H&T - i o co prosiłem Pana Dr.).
Na razie wszystko jest nabrzmiałe i lekko obrzęknięte (jak to po zabiegu), więc ciężko ocenić, ale martwi mnie ta sytuacja, dlatego proszę o wypowiedź obrzezanych H&T jak to jest z opisywaną sytuacją u Nich...
Pozdrawiam.