Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Odp

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    lut 2013
    Posty
    7
    Oznaczenia postów

    Odp

    Ja wiem, że w trakcie kuracji to jednak często występuje, jednakże moje zapytanie dotyczyło tego, czy po odstawieniu leku ten wspomniany wytrysk wsteczny może jeszcze występować no nie wiem długofalowo, bądź nawet już tak pozostanie. No i czy te leki mogą wpływać na potencję... bo to byłoby okropne. ale moze też być tak, że nie ma wytrysku wstecznego tzn, że w ogóle nie dochodzi do żadnego wytrysku prawda?

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    mar 2009
    Posty
    203
    Oznaczenia postów

    Re: Odp

    Uważałem że moja odpowiedź poprzednia jest wyczerpująca że u niektórych osób w trakcie przyjmowania tych leków po pewnym czasie nie występuje wytrysk wsteczny a tym bardziej po jego odstawieniu . Jak będzie w twoim przypadku to nawet lekarz ci nie powie . Jeśli zaczołeś przyjmować ten lek to po jakimś czasie sam się przekonasz ale na pewno po jego odstawieniu wstecznego wytrysku nie będziesz miał .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24